Lot 18
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Daniel Been (1885-1967)

Aan de Mediterrane kust

gesigneerd 'DBeen' (linksonder)

olieverf op doek, 61x101 cm (met lijst: 74x114 cm)

Conditie: goed, wat oppervlaktevuil/verkleurd vernis.

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260