Lot 66
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Niek van der Plas (1954)

Bollenvelden bij Noordwijk

gesigneerd 'van der Plas' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 82x102 cm)

Conditie: goed.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000