Lot 26
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Charles Paul Gruppé (Amerikaans, Nederlands, 1860-1940)

Langs de gracht in Leidschendam

gesigneerd 'Chas.P. Gruppé' (rechtsonder)

aquarel, 51x56 cm (met lijst: 64x77 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500