Lot 65
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Hendrik van Steenwijk (1864-1937)

Een serre met bloeiende planten

gesigneerd 'van Steenwijk' (linksonder)

olieverf op doek, geplakt op board, 30x37 cm (met lijst: 43,5x51 cm)

Conditie: goed, doek op sommige plekken iets gebobbeld bij het maroufleren.

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180