Lot 13
Februari veiling 2015
Eduard Houbolt (1885-1954)

Portret

rechtsonder get. en gedateerd 1928

pastel, 31x23,5 cm

Daarbij: Bomen aan een sloot. linksonder get. en gedateerd 1943. olieverf op board, 23x33 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70