Lot 24
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Marinus Johannes de Jongere (1912-1977)

'Riviergezicht bij Pernis'

gesigneerd 'M. de Jongere' (rechtsonder), getiteld en gesigneerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, 51x80 cm (met lijst: 66x96 cm)

Herkomst: Kunsthandel Gebroeders Koch, Rotterdam, 1953-2003.

Conditie: vernis vergeeld, craquelé, doordrukking van het spieraam, iets oppervlaktevuil

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200