Lot 33
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Albertus Verhoesen (1806-1881)

Kop van een stier

gesigneerd 'A Verhoesen / 1864' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 25x18 cm (met lijst: 44x37 cm)

Conditie: vernis vergeeld, craquelé, verder goed

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700