Lot 1550
Collector's choice: European Interiors, Asian Arts & Silver | 28 oktober - 7 november 2021
Een zilveren houder met kristallen olie- en azijnflacons

Navette model met parelrand boven opengewerkte rand en met geïntegreerde greepjes. De houders met decor van spitsbogen. Maker Wouter Verschuur, Amsterdam, 1805. 925/1000. Afm. ca 28,5 x14,5 cm. (De flacons met twee verschillende doppen en met wat schilfers). Herkomst: De Privé Collectie van zilversmid en gepassioneerd verzamelaar G.R.J. Haentjes Dekker (1932-2011)

€ 200,00
€ 300,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350