Lot 343
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Jan Lodewijk Jonxis (1789-1867)

Dame met kanten muts

gesigneerd 'JL Jonxis (linksmidden)

olieverf op doek, 82x66 cm (met lijst: 102x86 cm)

Conditie: craquelé, bedoekt

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 500