Lot 10129
Jan Gerard Smits (1823-1910)

Gezicht op de Montelbaanstoren te Amsterdam

gesigneerd 'J. G. Smits' (linksonder)

olieverf op doek, 80x101 cm (met lijst: 93x113 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, gaatje zichtbaar

€ 500,00
€ 700,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650