Lot 10290
Johan Hendrik Doeleman (1848-1913)

Entree landgoed aan de Van Vredenburchweg te Rijswijk

gesigneerd 'JDoelman' (rechtsonder)

olieverf op doek, 130x85 cm (met lijst: 144x99 cm)

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil

€ 500,00
€ 700,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375