Lot 10292
Hollandse School (19e eeuw)

Weids rivierlandschap, herders met een koe in de voorgrond

met initialen en datering 'AE f. 48.' (linksonder get.

olieverf op paneel, 23x31 cm (met lijst: 33x40,5 cm)

Conditie: Oppervlaktevuil en vergeeld vernis. Aan de randen verf iets weggeschaafd. het paneel is gebogen.

€ 400,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500