Lot 10291
Hollandse School (19de eeuw)

Figuren aan de waterkant bij een ruïne

olieverf op paneel, 19x22 cm (met lijst: 29x31,5 cm)

Conditie: Oppervlaktevuil en vergeeld vernis. Aan de randen verf iets weggeschaafd.

€ 400,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350