Lot 10286
Nicolaj Konstantinovich Kalmakov (Russisch, 1873-1955)

Strandgezicht

gesigneerd en gedateerd 'N. Kalmakov / 1917.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 45x34,5 cm (met lijst: 58x48 cm)

Conditie: vernis vergeeld, stukjes verfverlies, oppervlaktevuil

€ 700,00
€ 900,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800