Lot 10278
Gerard Johan Staller (1880-1956)

'Begijnhof'

gesigneerd 'G. J. Staller' (linksonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 57x44 cm (met lijst: 63x51 cm)

Conditie: vernis vergeeld, doek gebobbeld, oppervlaktevuil

€ 600,00
€ 800,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500