Lot 10277
Jacob Simon Hendrik Kever (1854-1922)

Zus bij broertje in kinderstoel

gesigneerd 'Kever' (rechtsonder)

olieverf op doek, 28x39 cm (met lijst: 42x52 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, craquelé, goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160