Lot 10283
Arie Zwart (1903-1981)

'Bij Bandol Zuid-Frankrijk'

gesigneerd 'A. J. Zwart' (rechtsonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 66x86 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350