Lot 10266
Simon George Mpata (Tanzaniaans, 1942-1984) en Mruta Hashim Bushiri (Tanzaniaans, 1937-1998)

I. Drie vogels II. Vogel op gazelle in landschap

I. gesigneerd 'S.G.Mpata.' (rechtsonder) II. gesigneerd 'Mruta' (linksonder)

I. olieverf op board, 59x59 cm (met lijst: 62x62 cm) II. olieverf op board, 58x58 cm (met lijst: 61x61 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850