Lot 10258
Hollandse School (20ste eeuw)

Bloemstilleven met vlinders en vogelnest op plint

olieverf op doek, 120x90 cm (met lijst: 135x105 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, vuilvernis, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240