Lot 10254
Hollandse School (20ste eeuw) / Naar Peter Faes

Boeket van bloemen in een vaas op een stenen blad

draagt signatuur en gedateerd 'P Faes 1791' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 64x49,5 cm (met lijst: 82x68 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850