Lot 10253
Hollandse School (20ste eeuw) / Naar Jan van Huijsum

Bloemstilleven in een terracotta vaas op een marmeren balustrade

met signatuur 'Jan Van Huijsum / fecit' (linksonder)

olieverf op paneel, 58,5x48 cm (met lijst: 77x66 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500