Lot 10251
Hetty Broedelet (1877-1966)

Stilleven met oesters, kreeft en citroenen

gesigneerd 'Hetty Broedelet' (rechtsboven)

olieverf op paneel, 42,5x80 cm (met lijst: 52x90 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200