Lot 10249
Coba Surie (1879-1970)

Stilleven met flessen

gesigneerd 'J. Surie' (linksonder)

olieverf op paneel, 35x28 cm (met lijst: 56x48 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800