Lot 10274
Cornelis Albert van Assendelft (1870-1945)

Boer met kruiwagen

gesigneerd 'CA van Assendelft' (linksonder)

pastel, 65x51 cm (met lijst: 78x64 cm)

Herkomst: -Particuliere Collectie, Klein Drakenstein, Lage Vuursche.

Conditie: goed.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 600