Lot 10276
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973)

'Het middag maal'

gesigneerd en gedateerd '1910 - / Willem van Nieuwenhoven' (linksonder), getiteld (op een label op de achterzijde)

olieverf op doek, 45,5x34,5 cm (met lijst: 70x59 cm)

Provenance:
-Private collectie, Klein Drakenstein, Lage Vuursche.

Conditie: stukjes verfverlies, doek gebobbeld, iets oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 650