Lot 10272
Charles Paul Gruppé (Amerikaans, Nederlands, 1860-1940)

Herfstlandschap

gesigneerd 'Char. P. Gruppe' (linksonder)

olieverf op doek, 61x46 cm (met lijst: 91x76 cm)

Provenance:
-Private collectie, Klein Drakenstein, Lage Vuursche.

Conditie: craquelé, verder goed

€ 1.500,00
€ 2.000,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000