Lot 532
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 21 November 2021
Italiaanse School (18e eeuw)

Reizen in een Italiaans landschap met ruïnes

olieverf op doek, 32,5x64 cm (met lijst: 47x77 cm)

Conditie: craquelé, bedoekt, oppervlaktevuil, vernis iets vergeeld

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000