Lot 10211
Albertus Verhoesen (1806-1881) (2x)

Koeien in weide (2x)

beide gesigneerd en gedateerd 'A Verhoesen / 1848' (rechts/linksonder)

beide sepia, beide 17x20 cm (met lijst:29x33 cm)

Conditie: papier vergeeld en verkleurd, enkele kreukels en scheuren, papier gebobbeld

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300