Lot 10259
Omgeving van Georgius Jacobus Johannes van Os (1782-1861)

Een stilleven met druiven, perziken en een amfora

met signatuur en gedateerd 'G.J.J. van Os. f 1805' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 66x55 cm (met lijst: 86x76 cm)

Herkomst:

-Particuliere Collectie, Klein Drakenstein, Lage Vuursche.

Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeelde, craquelé

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000