Lot 10207
Evert Pieters (1856-1932)

Heidelandschap

gesigneerd 'E. Pieters' (linksonder)

olieverf op paneel, 20,5x32 cm (met lijst: 45x57 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180