Lot 10205
Frans Van Kuyck (Belgisch, 1852-1915)

Windmolen in het veld

gesigneerd 'Frans Van Kuyck' (rechtsonder)

olieverf op 20x29,5 cm (met lijst: 41x50 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325