Lot 10201
Martinus Boks (1849-1885)

Rustend boerenmeisje

gesigneerd 'MBoks' (linksonder)

olieverf op paneel, 16x21,5 cm (met lijst: 34x40 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280