Lot 10182
Frederik Roosdorp (1839-1865)

Gezicht op een winters dorpje

gesigneerd 'F Roosdorp' (linksonder)

olieverf op paneel, 14,5x19,5 cm (met lijst: 30x35 cm)

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil

€ 300,00
€ 400,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650