Lot 10180
Joseph Bles (1825-1875)

Figuren op het Scheveningse strand

gesigneerd en gedateerd 'J. Bles ft 51' (rechtsonder)

aquarel, 17x24,5 cm (met lijst: 33x40 cm)

Conditie: papier vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140