Lot 10158
Floris Arntzenius (1864-1925)

Portret van een jong meisje

gesigneerd 'fl. Arntzenius' (linksonder)

olieverf op doek genageld op paneel, zonder lijst, 48x35 cm

Conditie: matig, doordrukking van het spieraam, verfverlies, vernis vergeeld, oppervlaktevuil. Dit werk zou baat hebben bij restauratie.

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300