Lot 10157
Europese School (19de eeuw)

Koninklijk portret

gedateerd '1547' (linksmidden), geannoteerd 'Aetatis . Svae / 32.' (rechtsmidden)

olieverf op paneel, 47x43 cm (met lijst: 60x56 cm)

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 5.500,00

Hamerprijs: € 5.500