Lot 10265
Hollandse School (19de eeuw)

Schepen en vissers voor de kust

draagt initialen en gedateerd 'H.K.K. 57' (rechtsonder)

olieverf op doek, 58x77 cm (met lijst: 81x101 cm)

Conditie: vernis vergeeld, craquelé, bedoekt, craquelé, verder goed

€ 1.500,00
€ 2.000,00

Startbod: € 1.200