Lot 10279
Jack Abeillé (Frans, 1873-1939)

Modieuze vrouw

gesigneerd 'Abeillé' (linksonder)

olieverf op doek, 35x27 cm (met lijst: 55x47 cm)

Conditie: vernis vergeeld, een punaisegaatje, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260