Lot 10156
Willem Maris (Jbzn) (1872-1929)

Portret van een jonge vrouw en profiel

gesigneerd 'W Maris Jbz' (rechtsmidden)

aquarel, 35x29 cm (met lijst: 56x49 cm)

Conditie: restauratie zichtbaar (linksboven), enkele miniem vlekken, papier vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 200