Lot 10148
David Bles (1821-1899)

Het verstrijken van de tijd

gesigneerd 'David Bles. f' (linksonder)

aquarel, 21x19,5 cm (met lijst: 39x36 cm)

Conditie: papier vergeeld, miniem vlekjes, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280