Lot 10143
Europese School (circa 1800)

Sint Pieter in gebed

olieverf op doek, 57x69 cm (met lijst: 71x83 cm)

Conditie: bedoekt, oppervlaktevuil, craquelé

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180