Lot 10140
Theodor Hildebrandt (Duits, 1804-1874)

Othello en Desdemona

olieverf op doek, 92x114 cm (met lijst: 99x120 cm)

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, craquelé, doordrukking van het spieraam

€ 400,00
€ 600,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650