Lot 10137
Jan van der Linde (1864-1945)

Zeilboot voor de kust

gesigneerd 'Jvd Linde' (rechtsonder)

olieverf op doek, 70x96 cm (met lijst: 88x114 cm)

Conditie: craquelé, vernis vergeeld, oppervlaktevuil

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240