Lot 10136
Hendrik van Steenwijk (1864-1937)

Zeilschepen bij maanlicht

gesigneerd met initialen 'HvS' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 10x17,5 cm (met lijst: 19x27 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180