Lot 10135
Henri Adolphe Schaep (Belgisch, 1826-1870)

Twee zeilboten op woelige zee

gesigneerd en gedateerd 'Henri Schaep 1862.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 25x32 cm (met lijst: 54x61 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600