Lot 10131
Johannes Weiland (1856-1909)

Oude vrouw met kind en haar pop bij de haard

gesigneerd 'JWeiland' (rechtsonder)

olieverf op doek, 114x82 cm (met lijst: 148x116 cm)

Conditie: wasbedoeking, grove craquelé en enkele inschilderingen

€ 500,00
€ 800,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425