Lot 10130
Bob Bruyn (1906-1989)

Koningin Juliana in een blauwe avondjapon met witte stola

gesigneerd 'Bruyn' (linksboven); gedateerd '1952' (rechtsboven)

olieverf op doek, 148x119 cm (met lijst: 178x149 cm)

een label met de naam en het adres van de kunstenaar achterop het spieraam

€ 500,00
€ 800,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350