Lot 10164
Omgeving AP Schotel (20ste eeuw)

Gezicht op de Opera Garnier, Parijs

draagt signatuur en geannoteerd 'Parijs' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 15x22 cm (met lijst: 35x40 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180