Lot 540
Post-War & Contemporary Art | 14 April 2022
Eugène Brands (1913- 2002)

Tuin in de zomer

gesigneerd en gedateerd '1961 brands' (linksonder); nogmaals gesigneerd en gedateerd en tevens getiteld (verso)

olieverf op papier, 50,5x54,5 cm

€ 1.500,00
€ 2.000,00

Startbod: € 1.500