Lot 10124
Gerard Vrint (1870-1954)

Kamer strijkconcert met Sam Swaap, Adolf Poth, Charles van Isterdaal en Jean Devert

gesigneerd 'G.C. Vincent.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 141x210 cm met lijst; 169x229 cm

Conditie: scheur (winkelhaak) in het doek, vergeelde vernis.

Het schildoerij stelt voor: Sam Swaap, Adolf Poth, Charles van Isterdaal en Jean Devert

€ 500,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400